Zīlniece

                              Tava iespēja ieskatīties nākotnē.....

____________________________________________________________________________________________________

uz sākumu

Par mani

Taro kārtis

Lenorman kārtis

Parastās  kārtis

Rūnas

Skarabeju orākuls

Ķeltu orākuls

Skaitļu orākuls

Eņģeļu orākuls

Numeroloģija

Amuleta izvēle

Amuleti

Akmeņu maģija

Sveču maģija

 

 

Dāvanu karte

Viesu grāmata

Kontakti

 

 

 


...

 

 

 

AKMEŅU MAĢISKĀS ĪPAŠĪBAS

Ahāts

Senajā Romā ahātus uzskatīja par auglības dievietes Pomones akmeņiem, kura bija ražas un dārzkopības aizbildne. Ne velti ahātu lodītes novietoja dārzos kā aizsardzību augiem. Senatnē tika uzskatīts, ka rotaslietu nēsāšana no ahāta dod Dieva mīlestību un žēlastību. Eiropā tas bija veselības, uzplaukuma un ilgmūžības simbols, tāpēc to bieži dāvāja mazuļiem.

Ahāts var aizsargāt pret enerģētiskiem vampīriem, uzņemot uz sevi negatīvo enerģiju. Tāpēc mājās atnākot, noteikti jānomazgā akmens zem ūdens strūklas, un pēc tam jāpateicas par aizsardzību.

Vīriešiem gredzens ar ahātu sniedz apbrīnu sieviešu acīs.

Pēc indiešu ieteikumiem  ahāts var stimulēt cilvēkā garīgo izaugsmi, noskaņot uz smalkām vibrācijām, atverot gaišredzības un dzirdes kanālus.

Ārstnieciskās īpašības.

Ahāts pārstāv enerģiju Iņ. Rotaslietas ar šiem akmeņiem vairo potenci, palīdz izārstēt ilgstošu klepu, kakla slimības, aizsargā no infekcijām, Saskaņā ar aijūrvēdu ahāts sevī  satur efīra elementus, uguni un gaisu. Atšķirībā no ahāta  krāsām, tie var darboties uz jebkuru čakru.

Gaišzilais ahāts – labvēlīgi darbojas uz vairogdziedzeri.

Dzeltenais – ārstē elpošanas orgānus un gremošanas sistēmu, daļēji aknas un žulti.

Sarkanais ahāts – labvēlīgi ietekmē asinsvadu sistēmu.

Avanturīns

Jau sen tiek uzskatīts kā laimes talismans, kuru nēsā, lai saglabātu priecīgu noskaņojumu. Šis akmens palīdz cilvēkam atgriezt modrumu un prāta skaidrību. Paaugstina savam saimniekam optimismu un būt pārliecinātam  pašam par sevi. Šo akmeni arī uzskata par „mīlestības akmeni” ,jo tas „pievelk” savstarpējās simpātijas.

Avanturīns simbolizē daiļrades pacēlumu. Meditācija ar piramīdu no šī akmens dod dziļas sajūtas, siltumu un mūžības pieskārienu.

Akvamarīns

Akvamarīns – tas ir jūras braucēju talismans. Tas ir arī draudzības, taisnības un drošsirdības  akmens. Tas ir labs biostimulators un stabilizators garīgam līdzsvaram. Tas palīdz noņemt nervu sasprindzinājumu. Savu saimnieku tas aizsargā no briesmām, apmelojumiem un viltības. Atvēsina cilvēka vētrainās emocijas, nodzēš naidu. Akvamarīns palīdz noņemt stresu un bailes.

Tirkīzs

Persijā tirkīzs bija veiksmes un uzvaras simbols. Tirkīzu uzskatīja arī par ļoti spēcīgu amuletu, kurš aizsargāja savu saimnieku pret indēm.

Rotaslietas no šī akmens iesaka nēsāt cilvēkiem, kuri nebaidās cīnīties ar ļauno, nebaidās riskēt un kuri tiecas pēc uzvaras. Tāpat arī nes veiksmi finansu lietās pievelkot naudu.

Ģimenē pārtrauc strīdus starp laulātajiem,

Uzskatīja, ka neliels gabaliņš tirkīza spēj aizsargāt savu īpašnieku no liktenīgiem kritieniem.

Ārstnieciskās īpašības.

Tirkīzs nes sevī enerģiju Iņ. Daudz aktīvāks tiek uzskatīts akmens, kurš ir gaiši zilā krāsā.

Tirkīzs ir kā veselības  indikators, tā krāsa mainās kopā ar veselības stāvokli.

Šis akmens nostiprina redzi, atvaira bezmiegu un nakts murgus, atvieglo galvassāpes.

Ir spēcīgs stimulators  kakla čakrai, tāpēc tas labdabīgi iedarbojas uz balss saitēm un vairogdziedzeri.

Hematīts

Hematīts jau tiek pieminēts 315 g. p.m.ē. Indijā tas bija gudrības un drošsirdības simbols. Šis akmens palīdz saglabāt optimismu un vairot gribasspēku.

Ārstnieciskās īpašības.

Senatnē uzskatīja, ka hematīts spēj sadziedēt rētas un apstādināt asinis. Mūsdienās tiek uzskatīts, ka hematīts „ tīra asinis”, palīdz ārstēt asins slimības, labdabīgi iedarbojas uz aknām, nierēm un liesu. Tāpat arī labi iedarbojas uz hormonāliem traucējumiem un stimulē seksuālo enerģiju.

Noņem galvassāpes un” izlīdzina” asinsspiedienu.

Kalnu kristāls

Šis akmens tiek uzskatīts par gaišreģu un magu akmeni.

Ārstnieciskās īpašības

Jau senajā Tibetā, Mongolijā un Ķīnā ārsti mācēja piededzināt brūces ar saules stariem, kas tikai laisti caur kalnu kristāla lodēm.

Mūsdienās uzskata ,ka šis akmens stabilizē garīgos un fiziskos spēkus. Stimulē muguras un galvas smadzeņu darbību. Palīdz ārstēt išēmisko slimību, varikozes un respiratorās slimības.

Ar kalna kristāla palīdzību var noņemt galvassāpes un cīnīties ar stresu. Uzskata, ka palīdz noņemt temperatūru. Ķīnā bumbas no šī kristāla izmanto masāžām, bet mazos šķautņainos gabaliņus – aktīvo punktu stimulācijai.

Pērles

Tiek uzskatīts, ka lūkojoties uz pērlēm un vērojot tās, nomierina psihi, atnes garīgo līdzsvaru. Ķīnā pērles uzskatīja par jaunības eliksīru, auglības un maģisko spēku. Mongolijā – spēka simbolu un indes indikatoru vīna glāzēs. Eiropā –par ilgmūžības simbolu. Indijā – laulības, uzplaukuma un labklājības simbols.

Ārstnieciskās īpašības.

Izstrādājumi no pērlēm palīdz ārstēt nieres, aknas, gremošanas sistēmu, labi ietekmē orgānus hipertonijas gadījumā. Tāpat pie atmiņas zudumiem, nervu sabrukumiem . Pērles ārstē dažādas acu slimības.

Granāts

Mīlestības akmens un uzticības simbols . Tas spēj atmodināt kaisli un priecēt dvēseli. Tas atvaira skumjas. Sarkanie granāti modina seksualitāti. Senajā Romā uzskatīja, ka grūtniecēm tas nodrošina veiksmīgas dzemdības. Bruņinieki valkāja gredzenus ar šo akmeni, jo ticēja ,ka tas aizsargās no ievainojumiem un indēm. Dod spēkus valdīšanai pār citiem.

Nefrīts

Eiropā šim akmenim  piedēvēja  godīgumu, kārtīgumu, uzticību, drošsirdību un gudrības spēku.

Tas bija pilnības un tīrības simbols. Viduslaikos tas bija iecienītākais alķīmiķu akmens. Nefrītu rekomendē nēsāt cilvēkiem, kas vēlas mainīt savu dzīvi., ieiet jaunā dzīves periodā. Tas ir pārmaiņu akmens ,kas palīdz iziet no sadzīves grūtībām.

Fluorits

Pārstāv enerģiju Jaņ. Izmanto šo akmeni galvas smadzeņu un sirdsslimību gadījumos.

Talismans visiem tiem, kas tiecas pēc okultām zināšanām. Ja cilvēks māk izmantot akmeņu enerģiju, tad fluorīds ļoti palīdz savam saimniekam, ja tas būs jūtīgs. Neiecietīgus un rupjus cilvēkus fluorīds neievēros un nekas neuzskatīs par savu saimnieku.

Labi iedarbojas uz nervu sistēmu, ārstē mugurkaula slimības.

 

Kristāli

 

Baltie kristāli

Palīdz nostiprināt saites ar  garīgiem skolotājiem. Prāta skaidrībai un mieram.

Apofilits – ļoti labi palīdz zīlēšanā, palīdz noturēt līdzsvaru.

Baltais opāls – ārstē dažādas infekcijas un saaukstēšanās slimības, regulē insulīna daudzumu asinīs. Efektīvs pie nervu sistēmas traucējumiem, noņem depresiju,  uzlabo atmiņu. Stiprina jūtas -  uzticību, mīlestību un kaislību.

Selenīts – attīsta intuīciju, veselo saprātu, nodrošina piekļuvi pie augstākām zināšanām.

Zilie kristāli

Nodrošina mieru, harmoniju, savstarpējo sapratni un bez tam atver ceļu uz augstākām zināšanām. Šiem kristāliem piemīt liels izdziedinošs spēks.

Azurits –/ lapis lazuri / atver trešās acs čakru, nostiprina psihisko un garīgo pasauli.

Tirkīzs – aizsargā, ārstē, uzlabo garastāvokli. Atvaira negatīvo enerģiju. Līdzsvaro vīrišķo un sievišķo sākumu pašā  cilvēkā. Palīdz atrast izeju no grūtas situācijas. Izmanto pie acu slimībām.

Zilais ahāts – paaugstina mentālās enerģijas vibrāciju. Palīdz garīgajai iedvesmai un harmonijai. Pielieto pie kaulu slimību ārstēšanā, efektīvs pie kaulu lūzumiem. Nervu slimībās un psihes novirzes gadījumos.

Zilais kvarcs – nomierina, noņem bailes un uztraukumu, attīsta komunikācijas spējas.

Zilais turmalīns – uzlabo psihisko uztveri un iztēli. Ārstē imūnsistēmu un plaušas. Atver trešās acs čakru.

Lazurīts – Atbrīvo no negatīvās enerģijas , uzlabo domu skaidrību, noņem stresu. Noņem galvassāpes,, uzlabo dzirdi, noņem depresiju, , palīdz ārstēt  elpošanas slimības. Nostiprina imūnsistēmu, atvaira bezmiegu, uzlabo redzi,, noņem acu nogurumu strādājot pie datora.

Safīrs -  Iekšējās pasaules akmens, dod mieru, Palīdz līdzsvaroties pēc sarūgtinājumiem un vilšanām, koncentrēties sasniegt mērķus. Šis ir viens no akmeņiem, kurš palīdz sasniegt veiksmi, uzplaukumu, panākumus.

Sodalits- palīdz racionāli un objektīvi domāt, līdzsvaro emocijas. Normalizē vielmaiņu. Attīra organismu pēc pārciestām  infekcijas slimībām, uzlabo miegu, aizsargā no radiācijas.

Hrizoprazs – palīdz koncentrēties, nomierina, palīdz veidot uzticību starp cilvēkiem,, palīdz saprast vai sarunu biedrs ir patiess .Ārstē kaulu slimības, asinis, plaušas, barības sistēmu .Normalizē cukura līmeni asinīs.

Celistīns – piemīt milzīgs spēks ,palīdz garīgai izaugsmei. Palīdz  kontaktēties ar debesu spēkiem, gaišredzībai, garīgai attīrīšanai. Izmanto, lai  savestu domas kārtībā un savienotu intelektu ar intuīciju. Ārstniecībā – ausu, un acu slimībās, kā arī izvada toksīnus no organisma.

Rozā kristāli

Mīlestības, romantikas un draudzības akmeņi. Lieliski palīdz jebkurās attiecībās – radniecīgās, mīlestības un tml.

Rozā kvarcs – mīlestības akmens, paaugstina pašnovērtējumu, māca mīlēt sevi un ticēt saviem spēkiem. Atver sirds čakru, kura sameklē savu mīlestību. Sadziedina apdegumus un  asins sistēmas traucējumus. Palīdz paaugstināt grūtniecības iespējas.

Rozā turmalīns – ārstē depresiju, uzlabo garastāvokli, Nodrošina uzticību starp mīlošiem cilvēkiem. Paaugstina fizisko un seksuālo aktivitāti. Regulē endokrīno sistēmu. Palīdz realizēt mīlestības vēlēšanās.

Kuncits – tas izstaro mieru un mīlestību. Palīdz meditācijā, stabilizē spēkus pēc vilšanās un depresijas. Izstrādā izturību savam saimniekam sarežģītās situācijās. Aizsargā pret negatīvo enerģiju, attīra auru.

Rozā ahāts – uztur siltas attiecības starp bērniem un vecākiem. Izstrādā drosmi, un pārliecību saviem spēkiem.

Dzeltenie kristāli

Piemīt stipra enerģētika, optimistisks garastāvoklis, uzmundrina uz jauniem iesākumiem. Pievelk bagātību, veiksmi. Liek aktīvi rīkoties. Aizsargā fizisko un psihisko stāvokli. Tos labi pielietot sarežģītos dzīves posmos.

Dzeltenais žadeits – Stimulējošs  akmens, atdzīvina enerģiju, atnes prieku, palīdz koncentrēties meditācijā.

Dzeltenā jašma – var izmantot kā talismanu ceļojumos. Palīdz adaptēties jaunās situācijās un apstākļos.

Citrīns – palīdz nostiprināt saikni ar garīgiem skolotājiem, palīdz paaugstināt  pārliecību saviem spēkiem. Citrīns –tas ir akmens ar milzīgu enerģiju, kas palīdz piesaistīt naudu, veiksmi un uzplaukumu, Attīsta intuīciju. Izmanto psihisko slimību ārstēšanā. Darījumos un biznesā stimulē aktīvu darbību un palīdz piepildīt nodomus.

Dzeltenais topāzs –noņem nervozitāti, uztraukumu, regulē garastāvokli, palīdz radīt mājās mierīgu atmosfēru. Aizsargā māju no laupītājiem .Paaugstina optimismu un nostiprina uzticību.

Fluorits – Piemīt liels aizsardzības spēks, Noņem saspīlējuma sajūtu un stresu. Palīdz koncentrēties un attīsta intuīciju. Stimulē seksualitāti, palīdz daiļradē. Palīdz zobu un locītavu ārstēšanā ,un traumu gadījumos. Izmanto labākām dzīves pārmaiņām, un zīlēšanai. Nostiprina fizisko veselību.

Kaķa acs – Akmens, kurš nes veiksmi. Palīdz harmoniskām attiecībām, nostiprina saikni ar dabu. Piemīt liels aizsardzības spēks. Palīdz sasniegt materiālo labklājību. Efektīvs redzes saslimšanas gadījumos

Zeltainais berils- palīdz attīstīt telepātiju, nodibināt saikni ar citām realitātēm, palīdz atvērt pamata čakru.

Oranžie kristāli

Oranžie kristāli palīdz sakoncentrēt domas, aktīvai darbībai, būt  pārliecinātam  darbībā, biznesā. Palīdz gūt  sasniegumus.

Karnelians – dod spēku un drošsirdību, aizsargā, dod pārliecību saviem spēkiem. Asociējas ar zemākām čakrām. Pielieto pie redzes pasliktināšanos, palīdz atbrīvoties  no bailēm, tai skaitā no bailēm par nāvi, izsauc apmierinātības sajūtas par dzīvi. Var izmantot ātram mērķa un veiksmes sasniegšanai. Pielieto muguras un locītavu sāpēm. Tāpat palīdz cīnīties ar depresiju.

Oranžais kalcits – laimes, prieka un labas pašsajūtas akmens, atmodina dzīvot gribu, palīdz redzēt viedus sapņus, Paaugstina potenci un palīdz atbrīvoties no mazvērtības kompleksiem tieši dzimumattiecībās.

Oranžais žadeits – attīra no negatīvās enerģijas, palīdz harmoniskām attiecībām, nomierina. Palīdz atrast atbildes uz neatrisinātiem jautājumiem, kas nomoka jūs sapņos. Pielieto nieru un traumu ārstēšanā.

Oranžais celestīns – Palīdz sasniegt mērķus un palīdz darījumos.

Zaļie kristāli

Zaļie kristāli nostiprina ciešas saites ģimenē, stabilitāti attiecībās, vairo auglību, stimulē daiļrades un finansiālo uzplaukumu.

Berils – uzlabo atmiņu, noņem stresu, nomierina. Palīdz koncentrēt uzmanību. Ārstē plaušu, nieru un asins slimības. Tāpat izmanto kakla, aknu, sirds, kuņģa, mugurkaula slimību ārstēšanā un smadzeņu satricinājuma gadījumos.

Zaļais kalcits – palīdz smadzeņu darbībai, palīdz smadzeņu asins apgādes traucējumu gadījumos. Palīdz garīgai izaugsmei. Palīdz tīrīt ķermeni infekcijas slimību gadījumos.

Smaragds – Palīdz nostabilizēt  emocionālo un fizisko stāvokli. Noskaņo uz labiem darbiem un domām. Pastiprina sirds čakru, palīdz atklāt talantus un spējas. Nostiprina mīlestību, nodrošina mieru un laimi mājās, uzticību.

Pielieto plaušu, mugurkaula un sirds slimību ārstēšanā. Novērš zobu sāpes, migrēnu, menstruāciju sāpes.

Hrizoprāzs – Atvieglo uzkrātās negatīvās enerģijas izvadīšanai,  daiļradē uztur  pacēlumu un enerģijas uzplūdumu, ievieš cerību, dod daiļrunību, nomierina. Palīdz ārstēt podagru, redzes traucējumiem un galvas smadzeņu slimībām.

Zaļais fluorits – nomierina, palīdz stresa novēršanai. Palīdz ārstēt infekcijas slimības , aizcietējumus.

Nefrits- nodrošina mierīgu atmosfēru mājās, noņem stresus, veido harmoniju radinieku vidū.

Tas ir ilgmūža akmens, aizsargā dzīves enerģiju, regulē sieviešu dzimumorgānu darbību. Pielieto neauglības novēršanai   un menstrulālā cikla traucējumiem.

Malahīts – Dzīves enerģijas un transformācijas akmens. Sarauj nevēlamas attiecības. Palīdz atbrīvoties no sliktiem ieradumiem, dod spēkus jaunai dzīvei. Izstrādā pacietību. Palīdz uzlabot garastāvokli, atbrīvoties no pagātnes sliktās pieredzes un negatīvām sekām.  Pielieto astmas, lūzumu un audzēju ārstēšanā.

Zaļais ahāts- nostiprina imunitāti, paaugstina pašnovērtējumu, izdzen negatīvo enerģiju, palīdz atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem/ smēķēšanas/ dod pārliecību, izlēmību, attīsta intuīciju, palīdz atrisināt strīdus.

Peridots – mīkstina negatīvās enerģijas ietekmi, palīdz labai pašsajūtai un skaidrai domāšanai, noņem stresus. Tiek uzskatīts, ka tas pievelk naudu un sekmē finansiālo labklājību. Pielieto sirds, plaušu, ārstēšanā .Palīdz dzemdībās.

Zaļais avanturīns- rada prieka, laimes, optimistisku noskaņojumu, veiksmes atmosfēru, noskaņo veiksmei .Uztur možu garu un prāta skaidrību, palīdz komunicēties.

Turmalīns- aizsargā no negatīvās enerģijas. Regulē enerģiju. Dod iedvesmu, uztur aktivitāti daiļradē, palīdz atbrīvoties no sirdsapziņas pārmetumiem., pievelk naudu un bagātību. Pielieto novājinātas imunitātes gadījumos, nervu sistēmas, acu un sirds saslimšanas gadījumos.

Zaļais apofilits- Nodrošina mieru. Mīlestības akmens .Palīdz pašpārliecinātībai un izlēmībai.

Violetie akmeņi

Šie akmeņi palīdz garīgai izaugsmei. Tos izmanto enerģijas nostiprināšanai, palīdz atbrīvoties no neveiksmēm.

Ametists – piemīt milzīgs spēks, lai ārstētu un aizsargātu, attīra auru, nostiprina nervu sistēmu, nomierina, palīdz domāt. Veido vairākus slāņus aizsardzībai pret stresiem, noņem naidu, palīdz cīnīties ar bailēm. Uztraukuma gadījumos nomierina, noņem depresiju, novērš fiziskās sāpes, cīnās ar celulītu .Palīdz sliktas  dzirdes gadījumos, nervu sistēmas saslimšanas gadījumos , paaugstina

Izstrādāt hormonus.

Fluorits - Nomierina, atslābina, uzlabo atmiņu, palīdz sakoncentrēties, ārstē zobus un smaganas, mazina muguras sāpes.

Lepidolits- nostiprina saikni ar augtāko saprātu, noņem prāta saspringuma sajūtu, atver 3 acs čakru. Aizsargā no stresiem, ārstē bezmiegu un citas miega traucējuma problēmas, palīdz klimaksa periodā.

Sugalits- Tas ir  mīlestības akmens. Nodrošina saikni ar citām realitātēm, palīdz gaišredzībā, pozitīvā domāšanā, aizdzen negatīvo enerģiju. Palīdz pārciest liktens triecienus un atbrīvoties no noslēgšanos sevī. Uztur  iekšējo organizētību, mazina galvassāpes.

Melnie akmeņi

Melnie kristāli atvaira , pārvērš negatīvās enerģijas, izpausmes  un domas pozitīvajā enerģijā. Neitralizē melnās maģijas iedarbību.

Obsidiāns –Izmanto, lai atbrīvotos no kaitīgiem ieradumiem. Pievelk veiksmi biznesā, palīdz sasniegt mērķus. Uzlabo paškontroli, aizsargā no melnās maģijas. Šo akmeni labāk izmantot ,lai atbrīvotos no negatīvās enerģijas, skumju un sarūgtinājuma brīžos. Ļoti spēcīgs kristāls, tāpēc nav vēlams izmantot ilgu laiku.

Gagāts- Aizsargā no varmācības, stabilizē situāciju, palīdz atbrīvoties no bailēm un negatīvām domām, kas radušās bez iemesla. Nomierina, noņem depresiju. Uztur finansiālo stabilitāti .Izmanto migrēnas, epilepsijas un audzēju ārstēšanā.

Sardoniks- Uzkrāj un „ aprij ‘ sevī visu negatīvo, attīra negatīvo enerģiju. Izmanto lai likvidētu nevajadzīgu enerģiju.

Oniks- Nomierina prātu. Stabilizē atmosfēru. Šo akmeni var izmantot ,lai cīnītos ar melno maģiju , un negatīvās enerģijas atbrīvošanos. Palīdz tikt galā ar kaitīgiem ieradumiem/ alkohols un narkotikas/ palīdz daiļrades izaugsmei, iedvesmai, panākumiem un ilgmūžībai. Attīsta ekstrasensa spējas.

Melnais turmalīns – Akmens- talismans. Novirza  mikroviļņu un radiācijas kaitīgo ietekmi. Tāpat arī nelabvēļu  burvestības/ lāsts . ļauno aci/

Nostiprina imūnsistēmu un ārstē artrītus.

Brūnie kristāli

Brūnie kristāli nostiprina  saikni ar zemi. Palīdz komunikācijās un paaugstina ekstrasensorās spējas.

Dzintars – izmanto kaitīgo vielu izvadīšanai un to piejaukumiem no organisma. Paaugstina saprātu, līdzsvarotību. Noņem nervu sasprindzinājumu, palīdz skaidri domāt. Palīdz pieņemt lēmumus. Ārstē elpošanas ceļus tādus kā astmu un bronhītu.

Topazs- Nostiprina enerģētiku un novada to vajadzīgajā vietā. Paaugstina motivāciju un enerģiju. Uztur stabilu veselības stāvokli, labu noskaņojumu.

Tīģera acs – novirza enerģiju un iekšējos resursus vajadzīgajā virzienā. Palīdz pieņemt lēmumu un sasniegt nostādītos mērķus. Palīdz tiekties pēc  labām lietām. Palīdz adaptēties apstākļos  un situācijās, regulē organisma enerģiju.

Paaugstina psihiskās spējas, kas ir saistītas ar citām realitātēm.

Brūnie ahāti- pastiprina saikni ar zemi un nostiprina seksuālo enerģiju. Tie nomierina prātu, palīdz pašanalīzei, palīdz tikt vaļā no bailēm. Palīdz ārstēt kuņģa, centrālās nervu sistēmas slimībām, tāpat arī problēmās ar redzi.

Dūmu kvarcs – Izvada toksīnus no organisma un palīdz attīrīties. Uztur prāta skaidrību, domu lidojumu. Aizsargā no radiācijas un ķīmijas terapijas kaitīgās ietekmes. Neitralizē negatīvu ietekmi.

Jašma – Aizsardzības  un audzināšanas akmens. Sazemē un liek rīkoties pārdomāti. Attīsta organizētību .Atver pamata čakru un paildzina apmierinātību dzimumakta laikā.

Caurspīdīgie kristāli

Šiem kristāliem piemīt liels enerģētisks spēks. Tie paaugstina ekstrasensorās spējas un pastiprina citu kristālu darbību.

Kvarci – Tos var izmantot ,lai attīrītu  un regulētu auru gan cilvēkiem, gan priekšmetiem. Paaugstina ekstrasensorās spējas. 

Dimanti – Simbolizē mīlestību, palīdz būt drošsirdīgam. Ārstē imūnsistēmu Paaugstina ķīmijterapijas un radioterapijas darbību.

Sarkanie kristāli

Sarkanie kristāli dod milzīgu enerģiju un dzīves spēku, atmodina darbībai. Dod cilvēkam drošsirdību briesmu brīžos.

Sarkanais kalcīts – Paaugstina dzīves enerģiju un veicina pozitīvām emocijām. Nostiprina ticību sev un saviem spēkiem.

Granāts – dod enerģiju un dzīves spēku, izsauc nosvērtību .Ārstē sašķiebtu, izkropļotu muguru, asins sistēmas un plaušu slimības. Atjauno. Palīdz uzsūkties vitamīniem un minerāliem. Kontrolē bez iemesla agresijas lēkmēm. Krelles no granāta palīdz cīnīties ar augstu temperatūru, kaklu iekaisumiem un ilgstošām galvassāpēm

Rubīns – Palīdz sirdsslimību gadījumos, iedarbojas uz seksualitāti, grūtniecību un bērnu dzimšanu. Dod enerģiju un stimulē sirds čakru un tās atvēršanu.

Avanturīns –Palīdz pārciest stresus, izsauc prieka sajūtu, sekmē veiksmi un panākumus. Paaugstina  aktivitāti daiļradē, palīdz jaunu iespēju  un talantu pielietošanā. Ārstē  ādas slimības un regulē asinsspiedienu.

Sarkanā jašma – Pazemina enerģijas līmeni . Palīdz nostabilizēt atmiņā redzētos sapņus. Var izmantot patiesības noteikšanai un strīdīgu jautājumu izlemšanai. Ārstē asins sistēmas slimības.

Avanturīns – jau sen tiek uzskatīts kā laimes talismans, kuru nēsā, lai saglabātu priecīgu noskaņojumu. Šis akmens palīdz cilvēkam atgriezt modrumu un prāta skaidrību. Paaugstina savam saimniekam optimismu un būt pārliecinātam  pašam par sevi. Šo akmeni arī uzskata par „mīlestības akmeni” ,jo tas „pievelk” savstarpējās simpātijas.

Avanturīns simbolizē daiļrades pacēlumu. Meditācija ar piramīdu no šī akmens dod dziļas sajūtas, siltumu un mūžības pieskārienu.