Zīlniece

                              Tava iespēja ieskatīties nākotnē.....

____________________________________________________________________________________________________

uz sākumu

Par mani

Taro kārtis

Lenorman kārtis

Parastās  kārtis

Rūnas

Skarabeju orākuls

Ķeltu orākuls

Skaitļu orākuls

Eņģeļu orākuls

Numeroloģija

Amuleta izvēle

Amuleti

Akmeņu maģija

Sveču maģija

 

 

Dāvanu karte

Viesu grāmata

Kontakti

 

 

 


...

 

 

  

Zīlēt var ar dažādiem paņēmieniem - ar kārtīm, ar vasku, kafijas vai tējas biezumos, ar spēļu kauliņiem un akmeņiem, rūnām  un daudz citiem paņēmieniem un veidiem.

Izplatītākais veids ir zīlēšana ar kārtīm. Kārtis ir kā spogulis, kur atklājas viss. Viss, ko vēlaties uzzināt par pagātni, tagadni un nākotni. Kārtis ne tikai pastāsta iznākumu, bet ari iesaka kā rīkoties, vai nerīkoties jūsu situācijā. Kārtis ir dažādas – parastās spēļu kārtis, Taro, Lenorman.

Madam Lenorman kārtis

Slavenā franču zīlniece un pareģe madam Lenorman pilnajā vārdā Marija Anna Adelaida Lenorman piedzima  Alan-son- nelielā pilsētiņā Francijā 27 maijā 1772 gadā. Jāpiebilst, ka tā nav nejaušība. Tur ļoti bieži ir dzimušas meitenes ar pārdabiskām spējām.No šejienes ir nākušas sešas slavenas franču pareģes. Par šīs vietas noslēpumiem, mīklas atrisinājumiem ir interesējušies daudzi paranormālo parādību pētnieki, bet pagaidām bez īpašiem panākumiem. Vienīgais, pie kā ir nonākuši zinātnieki ir ,ka šī vieta ir viena no noslēpumainākām ģeogrāfiskām zonām, kuras tiek uzskatītas par sakrālām.

Jau agrā bērnībā viņai piemita neparastas spējas. Viņa prata ieraudzīt to, kas bija otrpus sienai, kas bija nepieejams parasto cilvēku acīm. Viņu nebaidīja ne tumšas istabas, ne pagraba telpas. Vecāki saprata, ka meitai piemīt sestais prāts, īpašas spējas. Pati Marija Anna teica, ka dzirdot svilpojošas skaņas, kuras nāk no dažādiem priekšmetiem un lietām. Visvairāk meitenei patika grāmatas par noslēpumainām zinātnēm, īpaši - izskaidrojumi par skaitļiem- numeroloģiju. Vēlāk skaitļu simboli tika attēloti viņas veidotajās kārtīs, kuras nosaukumu mēs zinam šodien  kā Lenorman kārtis.

18 gadu vecumā gaišreģe atvēra savu zīlēšanas salonu. Ļoti ātrā laikā tas ieguva milzīgu popularitāti. Salonu apmeklēja visas  tā laika augstākās personas, sabiedrības krējums.

Tomēr vislielāko slavu Marijai Annai Adelaidai  atnesa draudzība ar Žozefini Bogarnē, jaunā ģenerāļa Bonaparta sievu.

Jau pirmajā satikšanās reizē slavenā zīlniece pareģoja Žozefīnei, ka tiks iecelta tronī. Ne Žozefine, ne pats Napoleons nenoticēja, tomēr tas notika.

Kad Napoleons tika iecelts par imperatoru, visas šīs zīlēšanas viņam sāka apnikt, jo tika paredzētas laulības šķiršana, franču armijas sakāve Krievijā. Imperators izsūtīja Lenorman  no Parīzes. Par atbildi zīlniece uzrakstīja pareģojumu, sakarā ar viņas arestu. Tur bija rakstīts, ka Napaleona vara kritīs.Šis pareģojums tika publicēts ilgu laiku pēc varas zaudēšanas.

Zīlējot pati sev Marija Anna uzzināja, ka būs jāpārdzīvo uguns un ūdens briesmas un pēc tam jāiet bojā no nepazīstama vīrieša rokas. Viņa izglābās no ugunsgrēka , ielecot laivā, kura pēc laika apgriezās un nogrima Senas upē. Gaišreģi izglāba brīnums. Viņas korsete bija aizķērusies. Pārmocītu līdz nāvei viņu atrada plostnieki. Marija Lenorman gāja bojā ielu nekārtību laikā. Kāds nezināms vīrietis viņu nožņaudza, viņa personība tā arī netika noskaidrota...

Diemžēl Lenorman nav atstājusi konkrētas instrukcijas par savām zīlēšanas metodēm. Viņas zīlēšanai bija intuitīvs raksturs, tāpat kā kāršu likšanai – savs īpašs rituāls. Viņas pareģojumi bija patiesi un neapstrīdami, kas ir apstiprinājušies jau ar zināmiem vēstures faktiem.