Zīlniece

                              Tava iespēja ieskatīties nākotnē.....

____________________________________________________________________________________________________

uz sākumu

Par mani

Taro kārtis

Lenorman kārtis

Parastās  kārtis

Rūnas

Skarabeju orākuls

Ķeltu orākuls

Skaitļu orākuls

Eņģeļu orākuls

Numeroloģija

Amuleta izvēle

Amuleti

Akmeņu maģija

Sveču maģija

 

 

Dāvanu karte

Viesu grāmata

Kontakti

 

 

 


...

 

 

 

Zīlēt var ar dažādiem paņēmieniem - ar kārtīm, ar vasku, kafijas vai tējas biezumos, ar spēļu kauliņiem un akmeņiem, rūnām  un daudz citiem paņēmieniem un veidiem.

Izplatītākais veids ir zīlēšana ar kārtīm. Kārtis ir kā spogulis, kur atklājas viss. Viss, ko vēlaties uzzināt par pagātni, tagadni un nākotni. Kārtis ne tikai pastāsta iznākumu, bet ari iesaka kā rīkoties, vai nerīkoties jūsu situācijā. Kārtis ir dažādas – parastās spēļu kārtis, Taro, Lenorman.

Taro kārtis

Leģenda stāsta, ka Ēģiptē bija Dievs Tots, kurš iedeva saviem priesteriem grāmatu ar 78 zelta lapām.Uz katras lapas bija uzzīmētas mistiskas zīmes, pēc kurām varēja uzzināt nākotni.

Aleksandrijas bibliotēkā bez papirusiem un pergamentiem, bija daudz grāmatas, kuras veidoja māla un koka lappuses, kurās bija teikts par Taro, ka kādreiz tās esot bijušas medaļu veidā ar attēlotiem skaitļiem. Vēlāk metāliskas plāksnītes, vēl vēlak – kārtis veidotas no ādas, un beidzot - mūsdienās  no papīra.

Katram pētniekam par  šīs senās pareģošanas sistēmu  ir savs viedoklis par to, no kuras pasaules malas ir nācis Taro. Vieni uzskata, ka šīs gudrības ir nākušas no Ēģiptes, otri - no Atlantīdas.

Latīņu valodā vārds „rota” – nozīmē riteni / dzīves riteni, liktens riteni, karmisko riteni, pārmaiņas/.

Ja papētītu visus iespējamos variantus burtiem samainot riņķveida kustībā vārdam „Taro”, tad mēs iegūsim amerikāņu okultista Pola Fostera Keisa veidoto frāzi :”ROTA TARO ORAT TORA AROT”.

„Rota” – nozīmē ritenis, „orat”-  sludināt, „tora” – likums,”Ator” – ēģiptiešu dievietes vārds.

Tā kā, ja saliktu visu šo vārdu nozīmi, veidotos doma : „Taro ritenis sludina apgaismības likuma atklāšanu”.

 

 

 

virtuālā zīlēšana internetā