Zīlniece

                              Tava iespēja ieskatīties nākotnē.....

____________________________________________________________________________________________________

uz sākumu

Par mani

Taro kārtis

Lenorman kārtis

Parastās  kārtis

Rūnas

Skarabeju orākuls

Ķeltu orākuls

Skaitļu orākuls

Eņģeļu orākuls

Numeroloģija

Amuleta izvēle

Amuleti

Akmeņu maģija

Sveču maģija

 

 

Dāvanu karte

Viesu grāmata

Kontakti

 

 

 


...

 

 

 

Viesu grāmata :

Emīlija 07.05.09
Es gribu pateikt lielu paldies zīlniecei Margaritai. Katram no mums pienāk reize, kad gribas aprunāties ar kādu - svešu cilvēku, kurš spēj bezkaislīgi uzklausīt, psihologu vai arī zīlnieku. Arī man tāda reize pienāca un es izlēmu doties uz zīlēšanas salonu . Jāpamēģina taču!! Biju viena no tiem ko Margarita sauc par skeptiķiem. Zīlēšanas laikā mana skepse tikai pieauga, pareģojumiem neredzēju nekādu segumu, bet ļoti patīkama bija pati kontaktēšanās ar Margaritu. Viņa nemēģināja mani iztaujāt vairāk kā bija nepieciešams, saruna notika ļoti profesionāli - tā teikt - te ir situācija un te ir tas, kā šī situācija attīstīsies vēlāk, bez liekām emocijām, mierīgi ar to viegluma devu, kas rada paļāvību. Pēc seansa smagums no maniem pleciem bija novelts un neticībai par kārtīs redzēto vairs nebija nekādas nozīmes, jo es vienkārši jutos ļoti labi. Bet........... nepagāja nemaz tik ilgs laiks un viss, viss ko Margarita bija redzējusi kārtīs maz pa mazam sāka piepildīties. Liels Paldies, Margarita, ka palīdzēji man ieraudzīt to, ko pati nespēju!! Es esmu ļoti priecīga, ka tagad zīlniecei ir sava mājas lapa un viņa ir vieglāk sasniedzama.

Iveta 10.05.09
Ar Ingu es iepazinos, kad gāju pie viņas uz salonu. Ar viņu tiešām bija ļoti patīkami aprunāties par to, kas man sāp un ko es gribētu uzzināt. Viņa tiešām māk cilvēku nomierināt un pozitīvi noskaņot. Turklāt arī man viss piepildījās un bija tieši tā, kā viņa teica.Priecājos,ka tagad viņai ir savs salons, kurā ir pavisam cita gaisotne un vēl lielāks prieks, ka ir iespējms zīlēt internetā, jo nedzīvoju Rīgā. Vēlu viņai veiksmi arī turpmāk.

Iveta 10.05.09
Ar Ingu es iepazinos, kad gāju pie viņas uz salonu. Ar viņu tiešām bija ļoti patīkami aprunāties par to, kas man sāp un ko es gribētu uzzināt. Viņa tiešām māk cilvēku nomierināt un pozitīvi noskaņot. Turklāt arī man viss piepildījās un bija tieši tā, kā viņa teica.Priecājos,ka tagad viņai ir savs salons, kurā ir pavisam cita gaisotne un vēl lielāks prieks, ka ir iespējms zīlēt internetā, jo nedzīvoju Rīgā. Vēlu viņai veiksmi arī turpmāk.

Zane 10.05.09
Par Ingu pavisam nejauši padzirdēju radio. Jau tajā vakarā, klausoties raidījumu LR, sajutu,ka viņai var uzticēties. Un tās kārtis - tās patiešām darbojas, Inga zina, kā palīdzēt. Viņa ir viena no visjaukākajiem cilvēkiem, ko vispār esmu satikusi. Paldies,Inga! Konsultācijas pie jums tiktiešām ievieš skaidrību dzīvē.

Valda 10.05.09
Ingas zīlētais piepildījās pēc mēneša. Paldies, Ingai.

James 12.05.09
Thank-you very much for your help.

Agra 24.05.09
Nokluvu situacija, kad bija gruti izlemt, ka pareizi rikoties. Pazinja ieteica griezties pie Ingas. Biju diezgan liela skeptike, bet tomer aizgaju. Pasjai likas, ka sliktak jau nebus. Atklati sakot, noklausijos visu, ko teica Inga. Ipasi tam visam neticeju. Nepagaja ne pusgads, kad viss, ko vina teica, piepildijas. Katru reizi, kad kaut kas atkal notika, atcerejos vinas teikto. Ta nu nekas cits neatlika, ka sakt ticet. Un to es ari daru. Kad noklustu dzives krustceles, tad, lai saprastu, ka pareizak rikoties talak, ludzu no Ingas palidzibu. Paldies vinai, jo paslaik,ari atrodoties arzemes,varu lugt no Ingas palidzibu jebkura laika. Paldies Tev, Inga!

Laima 25.05.09
Ingu pazīstu jau sen, taču nekad nedomāju, ka viņā slēpjas tāds apslēpts talants. Pēc ilgiem gadiem atkal satikāmies kādā zīlēšanas salonā un tagad man ir cilvēks, kam grūtā brīdī pajautāt padomu un lūgt palīdzību. Domāju, ka ne jau galvenais ir uzzināt, kas notiks nākotnē, bet spēt sevi pasargāt no ļauniem cilvēkiem un sliktās enerģijas, ko ikdienā uzņemam no apkārtējiem cilvēkiem un vides. Inga ne tikai precīzi pareģo nākotni, bet iemāca un dod padomu, kā norobežoties un pasargāt sevi no visa ļaunā, kas var tev gadīties ceļā. Tev nav jāpaļaujas uz citu palīdzību, daudz tu vari darīt pati. Tu vari aiziet uz baznīcu vai noskaitīt lūgšanu, tu vari attīrīt māju un savu auru un, skaties, tu esi pavērusi ceļu labajiem notikumiem savā dzīvē. Tu atkal vari sekmīgi pabeigt augstskolu vai atrast jaunu darbu, varbūt labāt izprast to cilvēku, kas tev atrodas blakus. Inga var pagatavot tev arī talismanu vai uzzīmēt jantriņu, kas tevi pasargās, dos labas emocijas un spēkus šajā grūtajā laikā. Liels paldies, ka Tu mums esi!

Iriss 27.05.09
This is good and this is real..... How many times Inga told me how I must act, what to do...this is great, I always know where is my shelter, advice and where to go to find the peace...thank you.... you are the best!

Tara 27.05.09
Thank you Inga! hope to see you soon, because you told me I\'ll travel...paldies!

Eleonora 27.05.09
Es paziistu Ingu jau loti sen un jo vairaak vina nodarbojas ar paregosanu jo labaak visu paredz...ko lai saka ..ja vecaaks konjaks tad labaaks..ar pieredzi mees visi kluustam labaaki un Inga ir speciaala. Inga ir loti loti laba... to es jums saku no personiigas pieredzes. Paldies!

INGUNA 27.05.09
Gribētu pateikt ļoti lielu paldies INGAI,neticēju ka šajos grūtajos laikos var būt tik atsaucīgi cilvēki.Paldies jums liels INGA par atsaucību,jūs tiešām man palīdzat.Paldies par jūsu nesavtīgumu.,kas reti mūsdienās sastopams.Iesaku visiem kam ir grūti-griezieties pie Ingas,es ticu ka viņa jums var palīdzēt.TICIET UN JUMS PALĪDZĒS!!!PALDIES!

george 10.06.09
Inga,You are the best!!

KASPARS 10.06.09
Liels paldies,Inga,ka Tu esi... Tava atsauciba,nesavtigums liek atkapties drumaam domam,sparno jauniem darbiem un idejam,liek no saules puses verteet notikumus musu dzivee un attiecibaas.Velesanaas un speeja palidzet cilvekiem ir liela Dieva davana,kas Tev piemit un ko Tu spej izmantot.

INGUNA 18.06.09
Vēlreiz vislielākie paldies mūsu INGAI.Paldies ka tu vienkārši esi.

Biruta 18.07.09
loti gribetu uzdot Jums jautajumu bet ka

Laimdota 30.07.09
Inga man ir palīdzējusi ļoti grūtā dzīves brīdī...kad nespēju atrast vairs atbildes uz saviem jautājumiem un izeju no savām problēmām, Inga man ļoti precīzi pastāstīja, kas notiek manā dzīvē, kas būs un ko man vajadzētu darīt, lai es ātrāk tiktu vaļā no savām ķibelēm! Paldies Inga, ka Jūs man palīdzējāt.

Vita 15.08.09
Paldies,Inga-Margarita!Pateicoties Jums neizdarīju kļūdu, par ko būtu nožēlojusi varbūt visu mūžu. Jūsu seansi, ir patiesi vērti, iestājas miers un skaidrība dažādās situācijās.

AIGa 26.08.09
PALDIES!JŪS ESAT PATIESA!

Vineta 30.08.09
Pie Ingas pēc padoma vērsos ļoti sarežģīta dzīves posmā, kad pat nebija skaidrs kādus jautājumus uzdot...Viņa tiešām prot perfekti noraksturot situāciju- tik labi man pat pašai neienāktu prātā to aprakstīt! Saskatīt pareizi esošo situāciju taču ir tikpat svarīgi kā ielūkoties nākotnē! Viss, ko viņa pastāstija, pašreiz vēl atrodas attīstības stadijā, bet man ir daudz vieglāk ar visu tikt galā un saskatit gaišo pusi. Paldies, Inga, par Tavu talantu un palīdzību! Tu esi forša

Aija 11.10.09
Nav jābūt pareģim bet atsauksmes ir rakstītas ar viena cilvēka domu,to nevar nepamanīt.Tā lūk!

Inga-Margarita 12.10.09
Labdien,Cien, AIJA! Mēs dzīvojam demokrātiskā valstī un katram ir tiesības izteikt savu viedokli. Spriežot pēc Jūsu \"atsauksmes\" nevar nepamanīt, ka uz Jums ir iedarbojies Mēness fāze, vai arī Jūs esiet skeptiķe. Jebkurā gadījumā gaišreģe Jūs noteikti neesiet, Mana sirsapziņa ir tīra, un tas būtu zem mana goda rakstīt par sevi atsauksmes. Man ir pietiekami daudz klientu, lai to nedarītu. Mēģiniet Aija tikt galā ar savām problēmām Ziniet ,ka apvainojumi / nepatiesi / darītais nāk atpakaļ dubultā. Tādi ir kosmosa likumi. Lūk tā!!! Jauku Jums dieniņu!

INGUNA 14.10.09
AIJAI UN CITIEM TĀDI DOMĀJOŠIEM!!!JUMS NAV TIESĪBU ŠEIT APMELOT INGU.TĀDU SIRSNĪGU UN ATSAUCĪGU CILVĒKU KĀ INGA-AR UGUNI NESAMEKLĒSI..PALDIES INGAI PAR VISU LABO KO VIŅA DARIJUSI MANĀ LABĀ.PALDIES PAR LABAJIEM VĀRDIEM-PALDIES PAR PALĪDZĪBU KAD TIEŠĀM IR GRŪTI!NETICIET PAR APMELOJUMIEM-JŪS NOTEIKTI VIŅU NEMAZ NEZINĀT,KĀ JŪS VISPĀR KO ZINAT TEIKT???JA JŪS DZEN TIK INTERESE KĀDU APMELOT-TAD VARBŪT IEEJAT CITĀ MĀJAS LAPĀ UN PAOĻĀPĀJAT TUR,BET MŪSU INGAI KAS IR TIK DAUDZ PALĪDZĒJUSI DAUDZIEM-LIEKAT MIERU!JA NAVKUR LIKT ĻAUNUMU-TAD UZRAKSTAT UZ PAPĪRA VISU KAS SĀP-UN SADEDZINIET UGUNĪ.SKATATIES KA PAŠIEM NENĀKAS MEKLĒT PALĪDZĪBU KĀDĀ GRŪTĀ BRĪDĪ.PALDIES MĪĻO INGUCI KA JŪS MUMS VISIEM ESAT!MĒS JUMS TICAM!!!KAS NETIC-KO TAD JAUCAS???VISU LABU INGA.IR CILVĒKI KAS JUMS TIC!!!

Aiga 14.10.09
Pievienojos Ingunai un apliecinu, ka Inga ir reti jauks un sirsnīgs cilvēks,un nepavisam nav pamata apšaubīt arī viņas zīlnieces spējas un talantu. Viņa ļoti rūpīgi iedziļinās savu klientu problēmās, no visas sirds cenšas palīdzēt un vienmēr atrod pareizo risinājumu konkrētā situācijā. Paldies Jums, Inga, par Jūsu labestību un atsaucību, un aizmirstiet par nepamatotu kritiku un apšaubāmiem negatīviem spriedumiem no tiem, kas Jūs patiesi nepazīst. Atceraties, ka ir cilvēki, kas Jums tic un Jūs esat mums vajadzīga.

Marija 14.10.09
vienkārši citiem nav ko darit,ta vini kave laiku.nenemiet pie sirds Inga.katrs dona ta-cik pats aprobezots.

Ruta 16.11.09
Gribu pateikt vienkārši, cilvēciski - paldies! Par vēlēšanos palīdzēt, uzklausīt un dot. Lai veicas turpmākā darbā un pietiek spēka!

Inese 19.11.09
Paldies,ka uzklausījāt.

aina 25.11.09
PALDIES! LABS ZĪLNIEKS NEREKLAMĒJAS, JŪS ATROD PAŠI...

Inta 25.11.09
Vai es nākošgad dabūšu labu darbu?

Ilze 06.12.09
Laiks rāda, ka notika tā kā Viņa teica..

Ginta 06.01.10
Ar ko atšķiras online zīlēšana no zīlēšanas pie Jums?

Inga-Margarita 06.01.10
Jā, internetā ir pieejamas daudzas lapas ar zīlēšanu online. Taču online zīlēšana ir tikai datorprogramma, kurai nav nekāda sakara ar īstu zīlnieku. Ja vēlaties saņemt maksimāli precīzu atbildi uz sev interesējošu jautājumu, tad Jums jāvēršas pie īsta zīlnieka. Nav nepieciešams obligāti zīlēt klātienē. Zīlēt var arī ar e-pasta un skype starpniecību. Galvenais lai ir kontakts ar pašu zīlnieci vai zīlnieku.

Marta 20.04.10
Un kā ar Ingu-margaritu var sazināties?

Inga-Margarita 20.04.10
Ar mani var sazināties rakstot e pastu zilnieces-amulets@inbox.lv vai zvaniet pa mob. tel. +371 26588541

Elita 07.05.10
Vai varētu pieteikties pie Jums vizītē.

Inga-Margarita 09.05.10
Lūdzu zvaniet uz mob.tel 26588541.

Aija 18.05.10
Arii man ir vaards Aija.Zinu,tas likteniigo sieviesju vaards.Bet sjoreiz liktenis mani nezjeelo.Sirds ir salausta siikaas drumslaas.praataa vien melnas domas.Neredzu ne vasaru ne ievziedus.Vai variet paliidzeet?Sajuuta,ka viss labais manaa dziivee jau aiz muguras,pagaatnee.Yaapeec-neredzu nekam vairs jeegu. Kaa iespeejams tikt realitaatee pie Jums uz seansu?

Inga-Margarita 19.05.10
Ludzu zvaniet pa tel. 26588541

mudite 08.07.10
Vai ir iespēja ar Jums sazināties caur internetu,jo netieku pie Jums,esmu tālu?

Inga-Margarita 12.07.10
Varam sazinaties ari caur skype .

Judīte 30.07.10
Vai ir iespējams pie Jums mācīties zīlēt uz Taro kārtīm?

Inga-Margarita 25.08.10
Mācīt gan nesanāks, milzīgā laika trūkuma dēļ,.Es Jums ieteiktu mācīties kāršu nozīmi, tagad dažādas grāmatas var nopirkt, un tad mēģināt izlikt kādu vienkāršu salikumu un censties izprast, uztvert domu. Lai Jums veicas!

sandra 02.09.10
gribu zināt savu tuvāko nākotni milestibā un darbā. Mils paldies jau ieprieks

Inga-Margarita 10.09.10
Lūdzu rakstiet jautājumus e pastā zilnieces-amulets@inbox.lv

Zane 25.09.10
Man intresē vai varat zīlēt pēc fotogrāfijām. Piemēram kad aizsūta uz e-pastu bildi.

Līga 29.09.10
Kurā Rīgas daļā Jūs pieņemat apmeklētājus, vēlos pieteikties uz seansu, bet man grūti izrauties

Rita 07.11.10
Gribēju pajautāt kā tas vis notiek

Rob 08.02.11
Poprobival doma belije sveci dlia uspokoenija.Ocen prejatnij zapax i ocen pomogaet.Kazdij vecer starajus xot na piat minut zazac eti sveci.Sposibo

Kristiana 17.02.11
Arī manā dzīvē bija neskaidrību posms - situācija, kad īsti nezini ko darīt tālāk. Inga, Jūs man palīdzējāt tikt skaidribā. Praktiski viss ir realizējies. Paldies! Veiksmīgi!

Ivita 18.02.2011. 18.02.11
Labdien! Man Inga ir palīdzējusi grūtā brīdi, tādēļ vēlos pastāstīt arī citiem, kā ar Ingas palīdzību var rast sevī dzīves prieku un atgūt veselību. Es esmu no Ingas iegādājusies sveces visa ļaunā noņemšanai. Šīs sveces vajadzēja dedzināt noteiktā dienā veselas 7 dienas pēc kārtas. Teikšu tā, lielāko daļu lāsta arī noņēma. Bet tur ir konkrēti jāzina, kurš Tev ir uzlicis. Es vienu cilveku nevarēju atšifrēt, tāpēc viss nenotīrījās. Esmu dedzinājusi arī sarkanās sveces mīlestībai. Tākā nedaudz esmu sevi attīrījusi, tad jaunas vēsmas arī ienāk manī. Jums jāsaprot, ja cilvēks ir pilns ar negativo, tad nav vieta labajam. Sākumā ar neticību klausījos par tām svecēm, bet tur Inga ir ielikusi savu enerģiju, tāpēc arī palīdz. Ja ir veselības problēmas, tad kopa ar ārstu un Ingu var sevi sakārtot. Tas ir kopējs darbs. Vēlreiz es gribu pateikt paldies Ingai un citiem ieteikt arī izmantot Ingas dotos padomus.

Zilniece.Lv 22.04.11
TEHNISKU IEMESLU DĒĻ, ATSAUKSMJU PIEVIENOŠANA UZ LAIKU IR SLĒGTA! Savas atsauksmes sūtiet uz zemāk esošo e-pastu un tās tiks ievietotas lapā. Paldies! zilnieces-amulets@inbox.lv

XuEaZ8QuJL 14.06.15
Today it is common that women and girls make up in pbluic.He has quite a few friends.See you.It's very kind of you to help me.I beg your pardon.The boy was too nervous to speak.The boy was too nervous to speak.Cheer up!Are you sure? Would you like to leave a message?

DmjtTFZ58 16.06.15
dandermaoooh i always loved<a href="http://vojgtjzzpw.com"> wiirtng</a> and receiving letters and having pen pals! I waited until i got to the UK in the summer and then i would write my friends in Q8! I remember once, i was 8 maybe, i took out Majed Magazine, chose a 20 year old girl from Morocco and wrote her a letter to become my pen pal i go into the living room for my parents and give the letter to them and they both freak out on me!!! Overprotective and all! She wouldn't be BITING me! i still have my friends letters

r3ZmUDMgFblA 20.06.15
Du e4r inte kne4pp alls, det e4r ju se5 otroligt popule4rt med vita golv. Men<a href="http://zpirfjolled.com"> otsaft</a> brukar trender snabbt bli otrendiga. Se5 te4nker jag Jag gillar ditt golv precis som det e4r, det e4r se5 vackert och livfullt.Om jag var du skulle jag inte me5lat golven helvita, kanske vit lasyr ise5fall se5 att golven lyser igenom.Det blir kanonsnyggt oavsett vad du beste4mmer dig ff6r Kramar Linda

ewyrioyy 16.08.15
Where To Purchase AkChlor 250mg Without A Script eebbagccebad

uirpiruw 17.08.15
Very nice site! <a href="http://opeaixy2.com/qsqsssa/1.html">cheap goods</a>

uirpiruw 17.08.15
Very nice site! cheap goods http://opeaixy2.com/qsqsssa/4.html

uirpiruw 17.08.15
Very nice site!

uirpiruw 18.08.15
Very nice site! <a href="http://yieopxa2.com/yxyaaax/1.html">cheap goods</a>

uirpiruw 18.08.15
Very nice site!

uirpiruw 19.08.15
Very nice site! <a href="http://aieopxy2.com/osovvvv/1.html">cheap goods</a>

uirpiruw 19.08.15
Very nice site! cheap goods http://aieopxy2.com/osovvvv/4.html

uirpiruw 19.08.15
Very nice site!

uirpiruw 20.08.15
Very nice site! <a href="http://aixopey2.com/qqssst/1.html">cheap goods</a>

uirpiruw 20.08.15
Very nice site! cheap goods http://aixopey2.com/qqssst/4.html

uirpiruw 22.08.15
Very nice site! <a href="http://apxyieo2.com/qyovvv/1.html">cheap goods</a>

uirpiruw 22.08.15
Very nice site! cheap goods http://apxyieo2.com/qyovvv/4.html

uirpiruw 22.08.15
Very nice site!

uirpiruw 23.08.15
Very nice site! <a href="http://ypxaieo2.com/rrqssto/1.html">cheap goods</a>

uirpiruw 23.08.15
Very nice site! cheap goods http://ypxaieo2.com/rrqssto/4.html

uirpiruw 23.08.15
Very nice site!

uirpiruw 24.08.15
Very nice site! <a href="http://opxaiey2.com/oyyaavy/1.html">cheap goods</a>

uirpiruw 24.08.15
Very nice site! cheap goods http://opxaiey2.com/oyyaavy/4.html

uirpiruw 24.08.15
Very nice site!

twruiuow 04.11.17
My brother recommended I may like this website. He used to be totally right. This post truly made my day. You can not consider simply how so much time I had spent for this info! Thanks! dakdedgfdeek

rpyiopoe 05.11.17
Hello!<a href="http://via3indian.com/#1.html">sildenafil generic india</a>

iyorwiye 05.11.17
Hello! sildenafil generic india http://via3indian.com/#4.html

ttiurypw 05.11.17
Hello!

wiwyteeu 06.11.17
Hello!

ewyruiwe 07.11.17
Hello!

pyotoiee 09.11.17
Hello!

woupowwi 10.11.17
Hello!

uueettew 11.11.17
Hello!

etopuroe 12.11.17
Hello!

Jūsu vārds:
teksts: